Načerpej inspiraci

A STAHUJ ZDARMA

Koučink pro školy

E‑BOOK: 15 KOUČOVACÍCH OTÁZEK, KTERÉ TI ZMĚNÍ ŽIVOT

VHODNÉ PRO: kohokoliv se zájmem o sebe

Máš pocit, že se točíš v kruhu a chceš konečně něco změnit? Nebo si jen chceš ověřit, že jdeš správným směrem? Mám pro tebe něco, co rozhodně nechceš minout. Tento E‑book tě zavede do hlubin sebereflexe a osobního růstu prostřednictvím pečlivě vybraných koučovacích otázek. Bude jako tvá GPS navigace pro tvé tělo i duši. 

Je to pro tebe, když…

Chceš konečně pochopit, co od života chceš. Hledáš způsob, jak posílit své vztahy a kariéru. Cítíš, že je čas na změnu, ale nevíš, kde začít?Každá stránka tě vyzve k hlubšímu ponoření do vlastního nitra, odhalení skrytých tužeb a překonání vnitřních bariér. Objev nové perspektivy, posiluj své hodnoty a nauč se činit rozhodnutí vedoucí k naplněnému životu. Je čas začít psát svůj příběh plný smyslu a radosti.

 Co v něm najdeš? 5 kapitol plných inspirace: Vztahy, Kariéra, Práce, Sebepoznání, Zdraví a pohoda. 15 stránek pečlivě vybraných otázek + bonusový manuál, jak na ně odpovídat, aby sis vykouzlil život plný smyslu a radosti.

  Je čas začít psát svůj příběh – teď a tady. 

  KOUČOVACÍ OCHUTNÁVKY 

  VHODNÉ PRO: pedagogy a kohokoliv se zájmem o koučování

  Pořád nevíš, co je to ten koučink a zda je pro tebe ten pravý? 

  Potřebuješ se na něco doptat? Máš zájem se dozvědět něco nového? Pak je ten správný čas přihlásit se na hodinku workshopu zcela zdarma. Více se o ochutnávkách dozvíš, když klikneš na tlačítko níže. 

  Co získáš? Vhled do koučování. Dle tématu se naučíš nové koučovací techniky, seznámíš se s lidmi se kterými by ses jindy nesetkal(a) a mnoho dalšího.

  PARTNERSKÁ DOHODA

  VHODNÉ PRO: pedagogy

  Představ si školní třídu, kde má každý hlas váhu a každý student se cítí (vy)slyšen. Partnerská dohoda je jednododuché a efektivní cvičení, které promění i tvou třídu v dynamický prostor vzájemného respektu a spolupráce.  Zní to jako sen? S Partnerskou dohodou se tento sen může stát tvou každodenní realitou.

  Proč Partnerská dohoda?

  Promění tvou třídu v dynamické prostředí plné vzájemného respektu a spolupráce. Pomáhá budovat silný základ pro pozitivní a produktivní vztahy mezi tebou a tvými žáky. Je to jednoduché, přímé a co je nejdůležitější, nesmírně efektivní! Od diskuzí, které odhalují skutečné potřeby a očekávání, budování důvěry a otevřenosti, až po závazek dodržovat stanovené principy, tě dělí jen kousek.

  Co získáš? Návod na míru: Krok za krokem tě provedu procesem, jak vytvořit funkční Partnerskou dohodu, která bude respektovat potřeby a očekávání všech zúčastněných. Pracovní listy k vytisknutí: Okamžitě použitelné materiály, které ti usnadní zavedení dohody do praxe.

  Začni tvořit lepší budoucnost pro své žáky už dnes. Partnerská dohoda je prvním krokem k vytvoření třídy, o které jsi vždy snil.