Načerpej inspiraci

ZDARMA A K NEZAPLACENÍ

Koučink pro školy

E‑BOOK — OTÁZKY K ZAMYŠLENÍ

Cítíš, že potřebuješ změnu nebo si jen chceš ověřit, že jsi na správné cestě? Mám pro tebe E‑book, který tě provede sebereflexí a osobním růstem pomocí pečlivě vybraných koučovacích otázek. Tento průvodce bude tvou navigací na cestě k lepšímu sebepoznání, posílení vztahů a kariéry. Objevíš nové perspektivy, posílíš své hodnoty a naučíš se dělat rozhodnutí vedoucí k naplněnému životu. Je čas začít psát svůj příběh plný smyslu a radosti – teď a tady.

PARTNERSKÁ DOHODA

Představ si třídu, kde každý hlas má váhu a každý student se cítí slyšen. Partnerská dohoda je jednoduché, ale efektivní cvičení, které promění tvou třídu v dynamické prostředí plné vzájemného respektu a spolupráce. Toto cvičení posiluje vztahy a zvyšuje otevřenost a důvěru mezi tebou a žáky. Začni tvořit lepší budoucnost pro své žáky již dnes. Partnerská dohoda může být prvním krokem k vytvoření třídy, o které jsi vždy snil.

KOUČOVACÍ KURZY ZDARMA

Stále si nejsi jistý, co přesně koučink obnáší a zda je pro tebe ten pravý? Pokud máš zájem se něco nového dozvědět nebo se na něco zeptat, přihlaš se na naši hodinovou workshopovou ochutnávku zcela zdarma. Kliknutím na tlačítko níže získáš více informací. Na workshopu se naučíš nové koučovací techniky, seznámíš se s lidmi, se kterými bys se jinak nesetkal, a mnoho dalšího.

PODCAST: TADY A TEĎ

“Nádech, výdech…” – Vstup do světa meditací a vizualizací, které ti pomohou hlouběji pochopit sebe sama a dosáhnout vnitřní harmonie. V naší uspěchané době chci přinášet klid a pohodu jak mužům, tak ženám. 

VIZUALIZACE PRO STUDENTY

Pomozte dětem připravit se na zkoušky tím, že si představí úspěšné zvládnutí zkoušky. Tato metoda snižuje stres a úzkost, ale také posiluje sebevědomí a zlepšuje schopnost soustředit se.