Koučovací kurzy pro každého

Odemkněte svůj potenciál
s mojí pomocí

Kurz Základy koučování

ONLINE | ONSITE | 16 hodin 

Seznamte se se základy koučování a získejte unikátní soubor nástrojů k okamžitému použití, které nejenže podpoří vaše učitelské dovednosti, ale také povedou k harmonickým vztahům nejen s vašimi studenty a kolegy. 

Kurz Cesta

ONLINE | ONSITE | 16 hodin

   Rozšiřte si znalosti nabyté v kurzu    Základní dovednosti a vypilujete svou  koučovací techniku. Získáte další  jedinečné a praktické koučovací nástroje k použití  ve školách i osobním životě. 

Kurz Buď v pohodě

ONLINE | ONSITE | 24 hodin

Prohlubte své znalosti o sobě a vydejte se na cestu za spokojeným životem. Poznejte sami sebe. Získejte originální koučovací nástroje seberozvoje i návody k jejich použití. Tento kurz vás podpoří na vaší cestě k naplněnému a spokojenému životu

Koučovací rozhovory pro rodiče

 

ONLINE | 90 minut | 290Kč |

25. leden | 18:00 — 19:30 hodin

 

Staňte se mistrem komunikace! Odhalte tajemství efektivních otázek a naslouchání v kurzu určeném pro RODIČE. Připravte se na hlubší pouto s vašimi dětmi a odstartujte novou éru respektu, porozumění a lásky v rodině. Přijďte se mnou objevit sílu slov a  harmonii ve vašem domově!

“Kurz byl pro mě kurz přínosný, byť jsem k samotnému konceptu koučingu byl zpočátku skeptický. Nicméně nyní jsem koučing aplikoval na problematického Ph.D. studenta a docela to fungovalo, takže na tom něco bude. Děkuji za obohacení a rozšíření mého rozhledu.”

Matěj, pedagog
Katedra elektromagnetického pole, ČVUT

„Celý kurz hodnotím jako velmi přínosný. Ukázal mi konkrétní koučovací techniky, které mohu začít používat. Měla jsem možnost si během lekcí vyzkoušet být kouč i koučovaná — obojí mě vždy posunulo dál. Díky kurzu se zvýšila má sebedůvěra v mé koučovací dovednosti. Lektorka je velmi milá, umí naslouchat a dát ostatním prostor. Oceňuji zejména praktické části kurzu, kdy jsme si teoretické znalosti mohli rovnou vyzkoušet. Asi bych byla pro ještě větší zkrácení “teorie” a více času bych věnovala “praxi” a zpětné vazbě. Přivítala bych konkrétní doporučení … jak např. nějakou konkrétní neefektivní otázku, kterou jsem použila nahradit nějakou efektivnější. Jsem vděčná, že jsem mohla kurz absolvovat a být součástí skupiny tak milých a motivovaných lidí.“ 

Jana, pedagog, škola da Vinci

„Líbí se mi otevřenost, mně setkání přineslo uvolnění, vnitřní klid a chuť s chutí pokračovat ve svých záležitostech. Moc děkuji.“ 

Markéta, pedagog, Vysoká škola polytechnická Jihlava

“Úplně jsem nepochopil, o čem koučování je. Měl jsem pocit, že jsem se chtěl přihlásit do běžeckého klubu s motivací stát se lepším běžcem, ale místo toho jsem vstoupil do bazénu. Naprosto uznávám, že je to moje chyba, měla jsem si více přečíst, o čem couching je, a ne se domnívat (myslela jsem si, že je to jen módní název pro klasický mentoring, a definice na wikipedii mi to tak trochu potvrdila). Na druhou stranu se Monice podařilo ve mně zanechat něco jako malou jiskřičku, že by to vlastně mohlo být zajímavé a že v tom něco je, a jsem ráda, že jsem to absolvovala. Děkuji!“ 

Filip, pedagog

„I přesto, že je kurz online, je velmi prakticky zaměřen a člověk cítí, jak je součástí skupiny.“ 

Petra, pedagog, ČVUT

“Tohle není koučink, ze kterého si odnesete několik poznámek s rady a tipy, co do budoucna můžete změnit. Po tomhle koučinku tu změnu budete žít. Už nečekám, až někdy, jednou, třeba, snad to vyjde. Už nepotřebuji ocenění nebo pochvalu od ostatních. Umím se pochválit sama. Jsem taková, jaká jsem vždy toužila být a vlastně si v to ani netroufla doufat. Přeju to všem zažít. Skvělá zpráva je, že díky Monče si ten pocit může dopřát každý.”

Tereza T., webařka

„Kurz mě přiměl přemýšlet jinak.“ 

Petr, pedagog, ČVUT

„Bylo mi potěšením se tohoto kurzu zúčastnit. Líbí se mi to a těším se na pokračování… Doufám, že budu moci nové poznatky využít ve svém životě.“ 

Eva, pedagog, Střední průmyslová škola

„Oceňuji praktičnost, možnost vyzkoušet si koučování ve trojicích a zpětnou vazbu od lektorky, která byla zaměřena nejen pozitivně, ale i rozvojově. Uvědomění si vlastních hodnot pro mě bylo hodně “eye-opening” a uvědomila jsem si, že na nich mohu stavět své reálné plány do budoucnosti a jejich pochopení mi umožní posouvat se tam, kam potřebuji. Díky!“ 

Jana

“Vše bylo velmi užitečné a trénink byl perfektní.“ 

Dana, pedagog, VŠE

“V životě chci být odvážná a laskavá. Monča mi v tom hodně pomohla. Dodala mi odvahu a rozhodnost. Velmi mi usnadnila přesun z Prahy po 10 letech. A jako příjemný bonus mi dokázala natolik vyčistit hlavu, že jsem začala sbírat medaile ve své oblíbené lukostřelbě. Díky Monče si teď víc dokážu uvědomit, co chci. Nebojím se za tím jít. A umím líp ovládat své emoce. Monču můžu s klidem a nadšením doporučit každému, kdo (se) hledá a má odvahu.”

Týna Š., copywriter

“Pre sedenia s Monikou som sa rozhodla po roku návštev rôznych terapií, od ktorých som očakávala manuál s presným postupom, ktorý by mi pomohol s riešením mojich problémov. Samozrejme som z každej odchádzala viac či menej sklamaná. Univerzálny návod na úspech mi nikto nedal. Monika mi však ponúkla niečo oveľa hodnotnejšie — prostredníctvom šikovne položených otázok mi nastavila zrkadlo, čím ma naviedla na vytvorenie si stratégie mnou samotnou. Výsledkom bola prirodzená a postupná zmena v mojom pohľade na seba a okolitý svet, ktorý dnes aj vďaka Monike vnímam farebnejšie :).”

Verča H.

“Monča výborně chápe byznys problematiku a dokázala mě hodně posunout v mém úsilí a v tom, jak o něm dlouhodobě přemýšlím. Pomocí několika velmi dobře volených otázek mi pomohla najít způsob, jak se nad problémem zamyslet, a jak nastavit kroky k jeho vyřešení. A to jak v profesní, tak i vztahové rovině. Kromě toho zná nekonečně různých modelů a schémat, jak si ujasnit své hodnoty, cíle, nebo styl vedení. Spolupracovat s ní je velká radost lidsky i profesionálně.”

Jakub B.

“Změna, úspěch zaručený. Ocitla jsem ve fázi života, kdy jsem přemýšlela co dělám špatně, proč se mi nedaří, proč mám okolo sebe lidi, jaké mám, proč jsem nespokojená v pracovním, osobním životě, tak i sama se sebou. Byla jsem unavená, vystresovaná, negativní a netušila jsem, jak z toho ven. Četla jsem mnoho motivačních knih a článků, ale změna se nedostavila. Až díky spolupráci s Moniku, která dokázala nenásilnou formou, dobře mířenými otázkami a pomocí různých technik nacházet odpovědi a rovnou i řešení sama v sobě, jsem se na dané situace začala dívat jinak. Toto nové myšlení, které nejen uplatňuji v dennodenních situacích, ale i při zásadních životních rozhodnutích, mi dokázalo vrátit potřebný nadhled, uklidnění, vyšší efektivitu v práci a užívání si každého dne. Člověk, který potřebuje najít odpovědi na své problémy a bude ochotný projít svoji cestu změny, na které ho bude 100% doprovázet Monika, se posune mílovými kroky dopředu.”

Šárka, HR manažerka

“Zo začiatku som váhal, no časom sa koučing s Monikou stal jednou z hodín v práci, na ktorú som sa naozaj tešil. Keď sa pozerám na naše stretávanie spätne, Monika mi pomohla odbúrať niekoľko pochybností v mojom živote. Jedna z dobre mierených otázok mi pomohla zavrieť dvere na druhej strane zas otvoriť tie ktore som nevnimal. Zabudol som na zbytocne výbuchy hnevu a žije sa mi celkovo ľahšie. A aby som nezabudol. Počas koučingu mi v práci zdvihli plat a teraz, asi dva mesiace po ukončení našich schôdzok som mal druhé navýšenie. Cesta, na ktorej ma Monika sprevádzala, motivovala a ukazovala kam až môžem dôjsť, ma zmenila vo veľa životných oblastiach.”

Jakub S.

“Monča je člověk, který vás vyklidní, namotivuje a nabije strašně skvělou energií ještě než začne cokoliv říkat. Setkání s ní mě neskutečně posunuly, a i když jsem řešila víc problémů naráz a mnohdy spolu úplně nesouvisely, vždy mi dokázala pomoci ve všech oblastech. Monča je krásně organizovaná a dokázala zorganizovat i mé mnohdy velice různé cíle a myšlenky, což je i pro mě kolikrát nadlidský výkon. Doporučuji ji všemi deseti.”

Míša K.

Otevřete dveře vašeho potenciálu s programem Začni srdcem od Graydin! 

 

Jsem první certifikovaný absolvent (tzv. facilitátor) programu Začni srdcem od Graydin ve střední a východní Evropě. To mi umožňuje vést koučovací semináře pro pedagogy, studenty, rodiče anebo firmy.

Pracuji s učiteli, řediteli, studenty, firmami i jako individuální kouč tak, abych vytvořila prostředí, které odemkne potenciál a přirozené schopnosti každého účastníka v jeho osobním i profesním rozvoji.

Výzkumy ukazují jasnou a pozitivní souvislost mezi koučováním učitelů a výsledky jejich žáků. Koučovaní učitelé pak mají vyšší předpoklad naplnit základní smysl vzdělání — rozvíjet schopnosti svých žáků, aby se jim v životě dařilo a aby za svůj život převzali odpovědnost.

Jako certifikovaný absolvent mám licenci na vedení 50+ hodin koučovacích kurzů a workshopů, ve kterém využívám patentovanou výuku a výukové materiály Graydin. Na konci každého úspěšně ukončeného kurzu získáte certifikát a mnoho praktických materiálů k dalšímu použití.

Graydin již více než 10 let podporuje učitele prostřednictvím koučování jakožto transformačního nástroje, který odemyká přirozené schopnosti každého člověka – vedoucích pracovníků, učitelů i studentů.